×

Hata

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tamamlanan-egitimler-001/slayt2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tamamlanan-egitimler-001/slayt1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

BU AYKİ MEB ONAYLI EĞİTİMLER TAMAMLANDI

İnsan kaynakları yönetimi eğitimi katılımcılarının kahvaltı keyfi ile tamamlandı. Mesleki Yeterlilik Eğitimlerimizden Endüstriyel Bakım Onarım ve Metal Doğramacı Eğitimlerimiz başarı ile tamamlandı Sosyal Güvenlik Uzmanlık Eğitimlerine katılan firmalar yeniden değişen yasalar ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiler aldılar Finansal Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanlık Eğitimlerinde Mali Tablo Analizi uygulama çalışması ve Bütçe Uygulamaları katılımcıların yoğun ilgisini çekiyor. Tamamen uygulamalı olan eğitimler şirketlerin yetişmiş iş gücü ihtiyacına cevap veriyor. Yönetici Asistanlığı Uzmanlık eğitimine katılan kursiyerlerimize sekreterlik becerileri yanı sıra yönetim süreçleri de güncel uygulamalarla öğretiliyor Yangın Eğitici Eğitimi için üniversitelerde yeterli katılım bulamadığı için uzun süre bekletilen kursiyerlerimizin eğitimlerini tamamladık. Mağduriyetlerinin giderilmesi temel amacımızdı teşekkürleri bizi onurlandırdı.

EĞİTİMLERE BAŞVUR

EĞİTİMLERİ İNCELE

UZMANLIK EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

{gallery} tamamlanan-egitimler-001/slayt2{/gallery}

İnsan Kaynakları Eğitimi, Eğiticinin Eğitimi ve Finans Eğitimi başarıyla tamamlandı. MEB AKADEMİ olarak MEB Onaylı Eğitimlerimize gittikçe daha da büyüyen ilginize teşekkürler...

Kursiyerlerimizin eğitimler hakkındaki görüşlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA EĞİTİMLERİ

{gallery} tamamlanan-egitimler-001/slayt1{/gallery}

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde mesleki yeterlilik sertifikası zorunlu, teftişlerde özellikle çalışanın iş güvenlik bilinçlendirme eğitimlerinin gerçekleşmesi konusunda yapılan denetimler yanı sıra mesleki yeterlilik sertifikaları da denetleniyor.

MEB AKADEMİ ve AKADEMİK PLATFORM Mesleki Yeterlilik Eğitimlerinde hizmet vermeye devam ediyor.