meb akademiNeslihan TELLİ (İstanbul)

İK Departmanı ile ilgili sadece merakımdan dolayı bildiğim sınırlı bilgimin üzerine düşündüğümden çok daha fazlasını eklediniz. Eğitimimiz sayesinde İK ya bakış açım değişti. Bu eğitim bana yalnızca İK açısından değil, hocamızın gerçek bir eğitmen olması, kendini sürekli geliştirmesi, vücut dilini çok iyi kullanması ve deneyimlerinden bize gerçek hayatta unutamayacağımız bilgiler aktarmasıyla çok kalıcı oldu.
MEB AKADEMİ ile İK Uzmanlık Eğitimini aldığım için kendimi özel hissediyorum. Bu eğitim başta benim insan ilişkilerimde ve gireceğim işte çok büyük bir artı. Bu bilgileri bana hayatımda kalıcı olacak şekilde aktardığınız için çok teşekkür ederim.
 meb akademi
Fatih KALKAN (İstanbul)

Bugün İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık dersimizin eğitimleri ile son dersimiz, gönül isterdi ki daha çok zaman geçirelim. Eğitmenlerimizin anlattıkları her konuyu sorgulamaları beni çok etkiledi. Bu sebepten ötürü eğitmenlerimizin ders anlatış şekilleri beni çok etkiledi ve bu benim şansım olsa gerek diye düşündüm. Eğitimin içeriğinin anlaşılır ve kalıcı olması için tüm uygulamaları ustalıkla kullanıyor ve biliyorlar. Katılımcıyı konuya çekmeyi çok iyi başarıyorlar.

Başarılarınızın devamını dilerim.
 katılımcı görüşleri
 Tülay ÜÇKARDEŞ (İstanbul)

Bu eğitim süresinde kendimde olan eksiklikleri tespit etmeme, farkındalık yaratarak İK eğitimini hem sözel hemde uygulamalı olarak öğrenmeme sebep oldu. Hocalarımızın samimi, içten ve öğretme isteği ile dolu olduğu aşikardır. Dikkat ölçme, öğretiklerini eneyerek eğitime büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Bu kadar dolu ve bildiklerini bu kadar yalın bir şekilde v örnekleme yaparak anlattıkları için kendilerine teşekkür ederim.İyi ki tanımışım, iyiki yolum düşmüş, iyi ki bu eğitimi almışım. Kesinlikle çok faydası olduğunu düşünyorum. (En önemlisi farkındalık yarattı.)
KATILIMCILARIMIZIN TAVSİYE ETTİKLERİ MEB ONAYLI EĞİTİMLERİMİZİ İNCELEDİNİZ Mİ?
 meb akademi
Sude SELVİTOP (Marmaris)

Öncelikle eğitimime katkıda bulunduğunuz için çok teşekkür etmek isterim. Sunumlarınız, örnekleriniz, anlatımlarınız çalıştığım alan için çok fazla yardımcı olacaktır. Kaliteniz ve öğrettikleriniz sorunsuzdu. Öneri olarak sunacağım pek bir şey yok. Fazlasıyla değerlisiniz. Tekrar teşekkür ederim.
 meb akademi
Burçak KILIÇ (İstanbul)

Çok keyifli bir eğitimdi benim için, hocalarımızın anlatımı ve konulara hakimiyetleri yeterli olduğunu düşünüyorum. Benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Her şey için çok teşekkür ederim.
 meb akademi
Murat KARACA (Samsun)

Mükemmel derecede verimli bir eğitim oldu. Başta CUMALİ Bey hocama ve diğer tüm ekip çalışanlarına sonsuz teşekkürler.
 meb akademi
Beyza GÜNGÖR (Kocaeli)

Eğitim sıfırdan başlayan birisi için mükemmel donanıma sahip. Eğitmenlerin anlatım ve sunumları çok iyi. Örneklendirme ve donanım açısından bütün araç gereçler mevcut. Ayrıca sadece eğitim tarihi bazlı değil, eğitim tarihleri dışında da yardım ediliyor. Kesinlikle  bütün beklentileri karşılayan bir kurum.
 meb akademi
Nermin YILDIZ (İstanbul)

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Eğitimcilerin konuya hakimiyetleri ve ders işleyişleri çok profesyonelce. Sayın hocalarıma gülen yüzleri ve başarılı anlatımları için çok teşekkür ederim.
 meb akademi
Ebru ERDOĞAN (Sakarya)

Sıcak yaklaşımları, naif tutumları, sonuç odaklı olup çözüm bulmaları çok iyi. Dersleri tiyatro, müzik, dans içeriğiyle dinlemek, öğrenmek bizleri çok aktif tutuyor. Kurumu mutluluk kurumu olarak adlandırmak yanlış olmaz.
 meb akademi
 Çilem TURANLI (Çanakkale)

Dersin içeriğinden ve anlatış şeklinden memnun kaldım. Derste verilen örneklerle konuyu daha iyi anlamamız sağlandı. Güzel bir eğitim ve güzel bir iki haftaydı. Her şey için çok teşekkür ederim.
 meb akademi
Seda DEMİR (İstanbul)

Eğitimin sunumu ve uygulanabilirliği beklentimin üstünde çıkmasından oldukça memnun kaldım. Sunuma ve kitaba bağlı kalmadan hayattan örnekler verilmesi destekleyici ve cesaret vericiydi. Kendilerine bilgilerini paylaştıkları için teşekkür ederim.
 meb akademi
Ezgi EREN (İstanbul)

Eğitimin içeriği ve sunumla ilgili oldukça memnunum. Fazlasıyla dolu, akıcı ve anlaşılırdı. Eğitim materyallerini yeterli buldum. En memnun olduğum konu eğitimcilerin konuya hakimiyetleri ve yönlendirmeleri.

Teşekkürler.
 meb akademi
 Hande ÇAĞATAY (İstanbul)

Sınıf ortamında verilebilecek en etkin eğitimlerden biriydi. Akılda kalıcı ve akıcıydı. Dikkatimiz dağılmadan etkili bir eğitim oldu. Genel olarak aldığım eğitimden memnunum.
 meb akademi
 Semra KIRIKOĞLU (İstanbul)

Hocamızın anlatım şekli ve örnekleriyle keyifli bir eğitim süreci geçirdik.

Teşekkürler.
 meb akademi
Zülal DANİŞ (İstanbul)

Kurumunuzdan aldığım eğitim ile tecrübelerimi harmanlayıp yeni fikirlere sahip oldum. İlgi alakanıza teşekkür ederim.
 meb akademi
Mahmut ERKAN (Dalaman)

Eğitim içeriğinin derinlemesine ve örneklendirerek anlatılması dinleyicilerin üzerinde kalıcı bir etkisi var. Anlatılan konular belge üzerinde dayandırarak açıklayıcı ve net bir dille ifade edildi. Tüm görüş, düşünce ve emeğine saygı duyulacak bir eğitmen. Anlatılan konular iş yaşamında rahat bir şekilde uygulanabilir.
 meb akademi
Buğra EZER (İstanbul)

Hocalarımız dersi etkileyici ve ilgi çekici şekilde anlatabildikleri için eğitim görenlerde dersten daha fazla bilgi almanın yanında keyifli bir şekilde dersi dinlemiş oluyorlar. Mehmet hoca dersi çekici ve keyifli hale getiriyor. Aynı zamanda eğitim görenler daha çabuk öğreniyorlar.
 
 Remziye DURMUŞ (Çorlu)

İnsan Kaynakları ile ilgili eğitim almak istediğimde, internetten araştırma yaptım. Önüme bir çok seçenek çıktı. Kurumunuzu seçmemin sebebi, uygulamalı eğitim yapıldığı içindi. Bundan dolayı tüm örnek ve uygulamalardan dolayı teşekkür ederim. Konuya hakimiyetinizde gayet yerinde.
 meb akademi
 Ece TAMAY (İstanbul)

Hocamızın anlatımı derse odaklanmamı, sıkılmadan takip edebilmemi ve konsantrasyonumun bozulmamasını sağladı.
 meb akademi
Sibel CELLAT (İstanbul)

Uygulamalar yapılması ve verilen dokümanları çok faydalı buldum. 

Emekleriniz için teşekkür ederim.
 İpek ÖKTEM (Yalova)

Eğitim başarılı bir şekilde verilmiştir.
Verimlilik açısından çok memnun kaldım. Anlatılan konular akılda kalıcı olup uygulamalı derslerle iyice pekiştirildi. Burada aldığım eğitim ve tevsiyelerle iş görüşmelerindeki korkularımın azaldığını hissediyorum.

Hocalarımıza teşekkür ederim.
 
 Özlem ŞAHİN (İstanbul)

Dersi anlatmada, iletişimde oldukça başarılılar. Konunun zorluğuna rağmen herkesin anlayabileceği bir öğretme yeteneğine sahipler.

Teşekkür ederim.
 
Hazel ÖZCAN (İstanbul

Sadece İnsan Kaynakları konusunda değil birçok konuda bilgi sahibi olup bizi aydınlattılar. Eğitimci olarak herkesin yanında bulunmalısınız. Genel olarak yüksek enerjiniz beni birazyorsada bu eğitimi sizden aldığım için şanslıyım.

Teşekkürler.
 
Celal TOPAR (İstanbul)

Sunumunuzu başarı buldum. Örnek vererek konuları anlatmanız çok iyi oldu.
 
Merve ÖZÜTÜM (Adana)

Eğitim notları ve verilen bilgiler oldukça yeterli. Eğitmenin konuya hakimiyeti, iletişimi oldukça yeterliydi.

Teşekkür ederim.
 
Sibel CELLAT (İstanbul)

Bordro konularının detaylı anlatımı sayesinde bugüne kadar hiç bordro eğitimi almamış biri olarak konu ile ilgili son derece pratik bilgiler aldım.

Emeğiniz için teşekkür ederim.
 
Ali Volkan EŞGİN (İstanbul)

Teorikte aldığım bilgilerin gerçek hayatta (uygulamada) geçerliliği olacak şekilde zenginleştirildiği için tm hocalarıma ve kurmunuza çok teşekkür ederim.
 
Yiğit BAYIRBAŞI (İstanbul)

Eğitimi büyük oranda beğendim. Eğitmenin konuya hakimiyeti, sıkmadan konuları anlatımı çok iyiydi.

Teşekkür ederim.
 
Ayşe Ezgi BAKLAN (İstanbul)

Sunum olarak çok canlı bir sunum tarzı ile anlatıldığı için insanı dinlemeye teşvik ediyor. Örneklerle desteklemesi ilgiyi arttırıyor.
 
Dilek KÖPELİ (İstanbul)

Eğitim iş hayatının içinden harmanlanarak anlatıldı. Oldukça verimli bir eğitimdi. Uygulamalı olarak anlatım yapılması çok iyi. Çalışma hayatıma büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

Teşekkürler.
 
Ayşegül ERBAŞ (İstanbul)

Eğitimin içeriği, sunumu, süresi, uygulanabilirliği, eğitim notları çok iyi. Eğitmenin konuya hakimiyeti ve anlatım becerisi, katılımcılarla ilişkisi çok yerindeydi.

Teşekkür ederim.
 
Sema UZUN (Yalova)

Eğitimin konusu iyi ve hocamız çok iyi bir sunum anlattı. Eğitimi iş hayatımda tecrübe ile pekiştirerek uygulayabilirim.

Teşekkürler.
 meb akademi
Arzu AZİMOVA (Azeybaycan)

Eğitim en yüksek seviyede geçti, Her şey için teşekkür ederim.
 meb akademi
Duygu KAYA (İstanbul)

Her iki hocamda çok teşekkr edrim, kendimi daha iyi tanıdım.
 meb akademi
Sakine DAŞDAN (İstanbul)

Hocamız işinin ehli olduğu kadar, yetişkin eğitimine de oldukça hakim. Esprileriyle eğitimi canlı tuttu. Çok teşekkürler.
 meb akademi
Derya ÖZ (İstanbul)

Yangın eğitimini iyi bilen, uygulaması ve denetimi iyi olan birinden dinlemek çok güzeldi.
Teşekkürler.
 
Şehnaz ŞENYÜZ (İstanbul)

Hocalarımız oldukça bilgili, insan sıkılmadan dinleyip sorularına iyi şekilde cevaplar alabiliyor.
Süpersin hocam.
 meb akademi
Hale ONAT (İstanbul)

Ortam, kişiler, kalite çok iyi. Anlatım, yaklaşım çok iyi.
 meb akademi
Asya ARSLAN (İstanbul)

Eğitimin süresi ve içeriği yeterli. Eğitimcinin konuya ve katılımcılara hakimiyeti çok iyiydi. Teşekkür ederim.
 meb akademi
Yeliz ERSOY (İstanbul)

Eğitimin içeriği, sunumu, uygulanabilirliği, süresi ve eğitimcilerin anlatım becerisi iyiydi.
 meb akademi
Elif KURTOĞLU (İstanbul)

Mehmet beyin kuvvetli anlatımı ile çok akıcı ve eğlenceli bir eğitimdi. Melek hanımın tecrübelerini duymak çok yararlı oldu.
 meb akademi
Derya MİDİLLİ (İstanbul)

Her üç hoca da kendi alanında çok iyiler. Hocalarımızın enerjisi çok iyi. Hepiniz çok iyisiniz.
 elif
Elif İSPEKTER (İstanbul)

Eğitim süresince bize eğitim veren üç eğitmenimiz de konusuna hakim ve bilgili eğitmenlerdi.
Eğitmenlerime ayrı ayrı teşekkür ederim.
 meb akademi
Zübeyde BAŞ (İstanbul)

Uygulamalı bir şekilde aldığım bu eğitimden son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim. Aynı soruyu defalarca sormamıza rağmen yılmayan hocamıza teşekkür ederim.
 meb akademi
 Semra BARIN (İstanbul)

Eğitim oldukça faydalı ve bir o kadar da keyifliydi.
 meb akademi
İbrahim ÖZMEN (Bilecik)

Genel olarak hocalarımızın donanımlarını beğendim. Bilgilerini eğitimde bize yansıttıkları ve bizi de geliştirdikleri için teşekkür ederim.
 meb akademi
 Ercan DEMİRCİ (Ankara)

Oldukça yeni bir alana ilişkin eğitim verilmektedir. Sunumu beğendim.
 
Hilal BAHAR (İstanbul)

Tüm eğitmenlerden verimli ve uygulanabilir bilgilerin verildiği bir eğitim aldık.

Teşekkür ederim.
 
Yeliz AYDIN (Gebze)

Eğitim genel olarak iyiydi. Eğitim veren hocanın vücut dilini iyi kullanması eğitimin daha çok akılda kalmasını sağlıyor.

Teşekkür ederim.
 
 Rukiye YILDIRIM (İstanbul)

Genel olarak anlatım iyiydi.

Teşekkür ederim.
 
Seda ERKILINÇ (İstanbul)

Genel olarak eğitimin sunumu iyi ve memnun kaldım.

Teşekkür ederim.
KATILIMCILARIMIZIN TAVSİYE ETTİKLERİ MEB ONAYLI EĞİTİMLERİMİZİ İNCELEDİNİZ Mİ?