Mustafa Avcı Kalkınma Ajansı Eğitiminin içeriği faydalı ve doyurucu İhtiyacım olan bilgi ve tecrübeyi kazandığıma inanıyorum. Güzel geçen bir eğitim iyi bir ortamda ve faydalı bir birliktelikle sonuçlandı teşekkür ederim.

TEB Eğitimi çok beğendim hocalarıma teşekkür ederim.

İlkay YENİGÜN - Eğitim süresi çok ideal. Gereksiz şeylerle sıkmıyor. Uygulamalar iş hayatından seçilmiş harikaydınız çok teşekkürler her şey için.         

Yeşim Buyurgan (Mustafa Nevzat İlaç) - Melek Yeşilli Hanım ile eğitim çok keyifliydi. Konuya hakimiyeti, anlatım dili, araştırıcı yönünün eğitime yansıması ve samimiyeti beklentimi karşıladı. Soru cevaplamaktaki özeni, bilgi aktarımı ve gerçekçi yaklaşımı etkileyiciydi, eğitmende olması gereken özellikler ve hazırlığın önemi ile ilgili bakış açımı genişletti ve bilgi birikiminin öneminin farkına varmamı sağladı,. Aldığım mesajlar da diğer bir katkıydı teşekkürler.

Yıldız Aydoğan   (Vodasoft) - Eğitim inandırıcılığı yüksek bir eğitimdi, Melek Hoca her daim bizi canlı ve ilgili tuttu. Eğitim ayrıca iyi bir geri bildirim sağladı.Yaptığım işi değerlendirme ve eksik yönlerimin farkına varma fırsatı sundu.Hocamın motivasyonu sayesinde sunumumdaki eksiklere ve yetersiz hazırlığıma rağmen sunum yaparken heyecanlanmadım ve kendimi çok iyi hissettim.Vaktimi iyi bir şekilde değerlendirmeme sebep olduğunuz için teşekkür ederim.

 

Kemal Baydar - Eğiticinin Eğitiminde Melek Hanım ve Adnan Bey’in eğitim dili ve vermiş oldukları örnekler çok güncel ve uygulanabilirdi, özellikle kamera çekimleri ile yapmış oldukları geri bildirimlerde kendimi seyrederken eğitimlerde ne kadar yapıcı ve doğru bir bakış açısına ihtiyaç duyulduğunu bir kez daha fark ettim teşekkürler hocalarım.