Eğiticinin eğitimi programı son zamanlarda en çok talep gören programlarımızdan bir tanesidir. Bunun başlıca sebeplerine baktığımızda, özellikle gelişen endüstri ve ekonomi ile beraber çok sayıda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarına, iş yeri hekimlerine ihtiyaç olması ve dolayısıyla şirketlerin kendi içlerinde çok fazla eğitim düzenlenmesine olan ihtiyaçları nedeniyle eğiticinin eğitimi programına çok fazla talep gelmektedir.

Eğiticinin eğitimi programı aynı zamanda da uygulamalı bir eğitim programıdır. Eğitimleri özellikle katılımcıların eğitmen olma noktasında ilerleyeceklerini düşündüğümüzde uygulama noktasında neler yapabileceklerini görmelerini sağlamak ve onlara sağlıklı geri bildirimler verebilmek amacıyla ve vizyonuyla planlıyoruz.

Bu bağlamda zengin eğitim içeriğinde katılımcılara çok temel tekniklerden, yani anlatım ve öğretim tekniklerinden tutun da, oturma düzenlerine, iletişim tekniklerine, sunum tekniklerine ve görsel tasarımın detaylarına kadar pek çok konuda detaylı bilgi verilmektedir.

Bu uygulamalı eğitimin akabinde katılımcıların neleri doğru, neleri yanlış yaptıkları noktasında kendilerine sağlıklı geri bildirimlerle eğitmenlerimiz tarafından önemli katkı sağlanmaktadır.